tel. (58) 677-87-11
tel. kom. 502-239-099

adres:
84-240 Reda
ul. Długa 62

email: info@andros-reda.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Farby drogowe

Farba akrylowa,rozpuszczalnikowa LINER HS szybkoschnąca do znakowania jezdni (biała,żółta,czerwona,czarna) Farba akrylowa,rozpuszczalnikowa do znakowania jezdni LINER stanowi zawiesinę pigmentów i wypełniaczy w roztworze żywicy akrylowej w rozpuszczalnikach organicznych z dodatkiem środków pomocniczych. Farba LINER HS przeznaczona jest do wykonywania oznakowania poziomego dróg miejskich i zamiejskich, placów,parkingów itp. o nawierzchni asfaltowej lub betonowej.

Rozcieńczalnik WPZ 11 Do rozcieńczania farb drogowych do wymaganej lepkości oraz do mycia urządzeń i narzędzi służących do aplikacji wyrobów akrylowych,rozpuszczalnikowych.

Mikrokulki szklane refleksyjne Są inegralą częścią nowoczesnych technik oznakowania poziomego dróg i stanowią o jego właściwościach odblaskowości.Mikrokulki refleksyjne są wbudowywane w powieszchnię oznakowania poziomego.Tak umieszczone działają jak miniaturowe soczewki,które zbierają światło padające z reflektorów nadjeżdżających pojazdów,odbijając jego część z powrotem w kierunku kierowcy. Stosowanie mikrokul znacznie poprawia bezpieczeństwo na drogach w warunkach nocnych.

Andros 2010 Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & wykonanie www.futureindesign.com